Відповідально за весь процес

До Oasis можна звертатися вже тоді, коли є задум щось побудувати. Після цього всі питання ми беремо на себе. Вам не потрібно наймати окремих менеджерів, що стежитимуть за строками. Не потрібно займатися закупівлями, а тим паче перейматися щодо якости. Ми маємо всі ресурси, щоб забезпечити злагоду.

01

Що нас відрізняє?

Комплексність, відповідальність і змога взяти весь процес під свій контроль. Ми велика компанія, і за роки праці нагромадили серйозні ресурси й компетенції.

 • Маємо власний великий штат будівельників

  Електрики, зварювальники, вентиляційники, муляри, штукатури… Усього 300 людей, які часто пересуваються різними містами.

 • Ретельно контролюємо якість

  Ми руйнуємо традицію тотального контролю за будівельниками, бо контролюємо себе самі. У нашій команді є суворі технічні аудитори, і вони нікому не попускають.

 • Реалізуємо проєкти всією Україною

  У нас є офіси в Дніпрі, Києві й Львові, тож знаходимося близько, де б ви не були. До своєї команди також прилучаємо працівників з тих міст, де реалізуємо проєкт. Для нас усе можливо.

 • Маємо всі ліцензії

  Державні норми для нас — не формальність, а вивірені й корисні стандарти. Ми дотримуємося їх, щоб усе було розумно й безпечно.

02

Як побудовано нашу роботу?

Кожен проєкт, незалежно від складности, має визначені етапи. Від розроблення генерального плану до здачі об’єкта в користування людям, які на нього чекали.

03

Що таке генпідрядна організація?

Передусім, це означає, що вам буде легше й швидше. Не буде дискомунікації між різними командами й перекладання відповідальности, перестоїв і невизначених строків. Ви матимете одну головну контактну особу, яка відповідатиме за реалізацію проєкту.

Також це означає, що ми виконуватимемо всі види робіт, бо маємо на це відповідні ліцензії. І це не просто формальність, а гарантія якості.

На ринку України не так багато генпідрядних організацій. Часом буває так, що компанії декларують свою комплексність, але не мають навіть 20 працівників у штаті. Це повинно бути сигналом, що свої обов’язки вони, найімовірніше, перекладають на інших.

Коли є лише ідея та майданчик — нам цього достатньо. Звертайтеся в Oasis, і будівництво незабаром почнеться.